Klientu serviss: 0086-13868535185

Visas kategorijas

Jaunumi un pasākumi

Sākums>Jaunumi un pasākumi

Rpet neaustie un poliestera maisiņi

Laiks: 2022-05-30 Rezultāti: 86

7

RPET apzīmē pārstrādātu polietilēntereftalātu vai pārstrādātu PET 

PET ir spēcīgs, izturīgs un pārstrādājams materiāls, ko izmanto sodas pudelēm, ūdens pudelēm un pārtikas burciņām, savukārt no Rpet var izgatavot tādus izstrādājumus kā sega, automašīnu daļas, somas, apavi un citi. 

Rpet tiek ražots, savācot, šķirojot un pārstrādājot PET. Pēc tam materiālu rafinējot pārslas veidos, kurus var pārvērst jaunos produktos. RPET izmantošana kā alternatīva PVC ir milzīgs solis ceļā uz zaļāku, drošāku un tīrāku nākotni. 


JAUNAS PASAULES SOMAS 

Jaunā paaudze lielveikalu iepirkumu maisiņos. 

Ar lepnumu paziņojam par savu jaunāko sadarbību ar lielveikalu New World, kurā ir četri mūsu dizaini. Katrs maisiņš ir izgatavots no RPET auduma, kas izgatavots no pārstrādātām plastmasas pudelēm, izmantojot plastmasas atkritumus, lai radītu ko skaistu. Katrā maisiņā ir 4 plastmasas pudeles. Noderīgs un atkārtoti lietojams! 

Bija tik lieliski piedalīties šajā projektā, radot videi draudzīgus atkārtoti lietojamus maisiņus Jaunās pasaules lielveikaliem. Tās ir labākās somas – mazgājamas, ātri žūstošas, viegli pārnēsājamas un īpaši ietilpīgas. Liels paldies Magenta par to, ka tas izdevās! 

8

Kontakti: [e-pasts aizsargāts] 

Whatsapp/Wechat: 0086-13868535185 

www.tryingmepack.com

Populāras kategorijas